Relacja z meczów UKS Cieszyn
30.05.2023
Cieszyn, Skoczów

W sobotę 27 maja 2023 roku dwie drużyny UKS Cieszyn grały swoje mecze ligowe.

Wczesnym rankiem bo już o 9:00 drużyna młodzików grała w Skoczowie z tamtejszym Beskidem. Od początku spotkania Cieszyniacy mieli przewagę optyczną, którą udało się udokumentować zdobyciem bramki. Pomimo jeszcze kilku okazji, do przerwy nie udało już się pokonać bramkarza rywali. Po przerwie nasza ekipa włączyła drugi bieg w efekcie czego odnieśli przekonujące zwycięstwo. Ogromne brawa dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i ogromną waleczność na całej długości i szerokości boiska.

KP Beskid Skoczów - UKS Cieszyn 1:6 (0:1)
Zielke - Pobiegło, Wojtala, Leśniak, Nogły, Pipień, Puda, Ćmiel, Dziadek, Stuchlik, Zaleski.

Drużyna orlików rozegrała mecz ligowy z liderem rozgrywek drużyną CKS Piast. Bardzo emocjonujące spotkanie, stało na wysokim poziomie. Wszyscy zawodnicy dali z siebie "maxa" za co należą się gromkie brawa. W ostatecznym rozrachunku ekipa CKS Piast okazała się nieco lepsza, lecz nas cieszy postęp naszych zawodników, którzy z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej.

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.