Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Rozgrywki CKS Piast
09.09.2019
Główne zdjęcie aktualności

Podsumowanie weekendu 7-8 września. Grał junior starszy oraz młodszy, trampkarze młodsi oraz dwie drużyny młodzika. Juniorzy starsi podejmowali "Pod Wałką" drużynę z Kończyc Wielkich, juniorzy młodsi udali się na wyjazd do Świerklan, trampkarze młodsi rozegrali mecz z Chwałowicami, a młodziki zmierzyły się z UKS Cieszyn oraz Iskrą Iskrzyczyn.

Sobota - 07.09.2019 r.

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA A1 JUNIOR

CKS Piast 12:0 (5:0) LKS Kończyce Wielkie

Gole: Niemczyk - 3, Jeleń - 3, Lipka, Koprek, Kojma, Rzymanek, Szurman, Kubicius po jednej

CKS Piast: Filipiak - Pierzgalski (46' Kubicius), Lipka (46' Szarzec), Koprek, Kochan, Jeleń, Niemczyk, Wałga (46' Szurman), Waniński, Greń (46' Rzymanek), Kojma

Pomeczowa opinia trenera - Arkadiusz Wrzesiński: - Od początku zagraliśmy agresywnie podchodząc wysoko pod przeciwnika, stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji strzelecki gdzie naszym atutem była różnorodność, atakowaliśmy środkowym, bocznym sektorem oraz oddawaliśmy wiele strzałów zza pola karnego, a to przeniosło się na taki wynik.

III LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ MŁODSZY - RYBNIK GRUPA 3

CKS Piast 3:1 (0:1) GKS Pierwszy Chwałowice

Gole: Rozenkiewicz - 2, Habarta jedna

CKS Piast: Guzik - Janik, Bochenek, Klimosz, Jacko - Jackson, Piszczek, Parchański, Rozenkiewicz, Chlebek - Klepacz oraz Habarta, Plinta, Grzybek, Ogierman, Kobiela

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Flejszman: - Chłopcy zasłużyli na wygraną, ponieważ zagraliśmy niezły mecz i zdecydowaną większość spotkania to nasza drużyna dominowała na boisku. Szczególnie pierwsza połowa toczyła się pod nasze dyktando, byliśmy jednak bardzo nieskuteczni, za to rywal wykorzystał jedyną sytuację, którą sobie stworzył i do przerwy przegrywaliśmy 0-1. W drugiej połowie chłopcy pokazali jednak charakter i wolę walki, odrobili z nawiązką straconą bramkę i ostatecznie wygraliśmy mecz 3-1.

Niedziela - 08.09.2019 r.

III LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY - RYBNIK GRUPA 3

KS Świerklany 0:6 (0:3) CKS Piast

Gole: Górniak - 2, Rybczyński, Lipka, Czudek, Greń po jednej

CKS Piast: Fizek - Broda, Pierzgalski, Lipka, Szewczyk, Szarzec, Greń, Szymanek (46' Rafał Fornal), Szurman, Rybczyński (70' Czudek), Górniak (80' Łukasz Fornal)

Pomeczowa opinia trenera - Arkadiusz Wrzesiński: - Ten mecz był dla nas zaskoczeniem. Graliśmy z przeciwnikiem starszym oraz o wiele mocniejszym fizycznie. Od pierwszej minuty narzuciliśmy swój styl. Graliśmy blisko przeciwnika a po stracie piłki był od razu doskok do przeciwnika. Byliśmy skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty. Trzeba jednak pamiętać, że to trudna liga dlatego nie popadamy w hura optymizm tylko musimy ciężko pracować nad rzeczami które są do poprawienia, ale za ten mecz i walkę dziękuję chłopakom.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast 3:9 (1:5) UKS Cieszyn

Gole: Nowak - 2, Żbel jedna

CKS Piast: Guzik - Lipka, Huta, Oskar Janik, Hubert Janik, Habarta, Kuchejda, Nowak, Krwawnik oraz Żbel

Pomeczowa opinia trenera - Dawid Ciok: - To był bardzo ciężki mecz dla naszej młodej drużyny. Przeciwnicy skutecznie wykorzystali nasze błędy w obronie, pomimo walki z naszej strony nie byliśmy w stanie zatrzymać napastnika drużyny gości, który był dużo silniejszy i szybszy od naszych obrońców. Wynik mógł być dla nas korzystniejszy, jednak nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji podbramkowych. Kolejna cenna lekcja dla naszych zawodników, którzy walczą w lidze ze starszymi o rok kolegami.

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast 14:0 (5:0) LKS Iskra Iskrzyczyn

CKS Piast: Kobiela - Grzybek, Czudek, Tatara, Wichert, Tyrna, Staniek, Walach, Majka, Radzik, Żwak

Pomeczowa opinia trenera - Bartłomiej Hanus: - Mecz od początku do końca kontrolowany przez naszą drużynę z mnóstwem sytuacji bramkowych. Drużyna przez całe spotkanie skoncentrowana i zaangażowana z czego jestem zadowolony.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyna.

tekst i fot.: CKS Piast

Udostępnij:
menu