Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Rozgrywki tenisa zakończone
06.04.2020
Miejsce wydarzenia:
Cieszyn
Główne zdjęcie aktualności

Podczas czwartkowych (2 kwietnia’20) obrad Zarząd Śląskiego Związku Tenisa Stołowego podjął jedynie słuszną decyzję o zakończeniu fazy zasadniczej rozgrywek ligowych wszystkich szczebli sezonu 2019/20.

Dla Fundacji TALENT Cieszyn oznacza to bardzo dobre czwarte miejsce w III lidze. Na ten sukces zapracowali: trener Marek Kądziela, kapitan Arek Krajewski, Adam Kasperski, Marcin Massalski, Kamil Kurek i Adrian Wiecheć. Indywidualny wkład wyglądał tak:

Adam Kasperski - 20 zwycięstw, 4 porażki, 20:4 pkt;

Marcin Massalski - 17 zwycięstw, 9 porażek, 17:9 pkt;

Kamil Kurek - 7 zwcyięstw, 15 porażek, 7:15 pkt;

Adrian Wiecheć - 6 zwcyięstw, 10 porażek, 6:10 pkt;

Arkadiusz Krajewski - 3 zwycięstwa, 13 porażek, 3:13 pkt.

 

TABELE LIGOWE - KOŃCOWE

 

W tym sezonie wspaniale zaprezentował się nasz debel Kamil Kurek/Marcin Massalski, którzy w rankingu gier podwójnych zajęli indywidualnie 2 i 4 miejsce, dzięki czemu zostali najlepszym duetem grupy 1 III ligi. 

Niestety nie było nam dane cieszyć się z poprawy pozycji w IV lidze. Wzmocnioną w rundzie wiosennej ekipę Roberta Kalisza pandemia pozbawiła wielu zwycięstw i nieuchronnego awansu w ligowej tabeli.

Tyle o rozgrywkach ligowych. Teraz pozostało nam czekać na pierwsze po przerwie granie. Kiedykolwiek to nastąpi to gwarantujemy Wam w pełni dostępną halę i sprzęt. Zdrowia ! 

 

Tekst i fot. Fundacja TALENT Cieszyn

 

 

 

 

Udostępnij:
menu