Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Rusza liga tenisa ziemnego!
20.06.2022
Miejsce wydarzenia:
Korty Tenisowe przy Hali Widowiskowo - Sportowej
Sprawdź, jak dojechać
Główne zdjęcie aktualności

Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków tenisa ziemnego do wzięcia udziału w Amatorskiej Lidze Tenisa Ziemnego Cieszyn 2022. Rozgrywki mają na celu popularyzację tenisa jako alternatywnej formy spędzania czasu wolnego, promocję aktywności fizycznej oraz zasad zdrowej, sportowej rywalizacji.

Rozgrywki będą się odbywać w okresie lipiec - wrzesień na kortach tenisowych znajdujących się przy Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków w Cieszynie przy ul. Sportowej 1. Dokładny terminarz będzie podany po zakończeniu zgłoszeń. 

Zgłoszenia są przyjmowane tylko i wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: sport@um.cieszyn.pl do dnia 8 lipca 2022 roku. Udział w rozgrywkach jest płatny i wynosi 20,00 zł/osoba. Płatność uczestnicy uiszczają w kasie Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków w Cieszynie przy ul. Sportowej 1 w dniu ich pierwszego meczu. Następnie paragon potwierdzający dokonanie opłaty oraz podpisane oświadczenia i zgody stanowiące załączniki do regulaminu należy dostarczyć do biura zawodów, które będzie usytuowane przy wejściu na korty.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Amatorskiej Lidze Tenisa Ziemnego Cieszyn 2022! Wszelkie szczegóły można znaleźć w regulaminie imprezy. 

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie i zgoda - osoby pełnoletnie

Oświadczenie i zgoda - osoby niepełnoletnie

Klauzula informacyjna

tekst i fot. WS

Udostępnij:
menu