Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Ruszyły zapisy do ligi tenisa
14.05.2024
Miejsce wydarzenia:
Korty Tenisowe przy Hali Widowiskowo - Sportowej
Sprawdź, jak dojechać
Główne zdjęcie aktualności

Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie organizuje kolejną edycję Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego Cieszyn 2024. Rozgrywki odbędą się w okresie czerwiec-lipiec na kortach ziemnych znajdujących się przy Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków przy ul. Sportowej 1 w Cieszynie. 

Rozgrywki będą odbywały się na zasadzie "każdy z każdym" mecz i rewanż. Zawodnicy będą sami umawiać się na rozegranie meczu w ramach danej kolejki z harmonogramu, który zostanie stworzony po zebraniu wszystkich zgłoszeń. Zawodnicy sami dokonują rezerwacji korty i dokonują opłaty zgodnie z obowiązującym cennikiem. Więcej szczegółów znajduje sie w regulaminie imprezy.

Wypełnione i popisane formularze oraz zgody należy przesłać na adres: sport@um.cieszyn.pl do 31 maja 2024 roku. Następnie stworzony zostanie harmonogram rozgrywek. Wszystkie mecze muszą zostać rozegrane do końca września. Oficjalne podsumowanie ligi wraz z wręczeniem nagród odbędzie się podczas Gali Sportu Cieszyńskiego, która planowana jest na połowę października br. 

Serdecznie zapraszamy!

 

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ZGODA PEŁNOLETNI

ZGODA NIEPEŁNOLETNI

KLAUZULA

 

Tekst i fot. WS

Udostępnij:
menu