Cieszyński portal sportowy - strona główna

Seniorzy pokonali Zawiercie
10.03.2020
Zawiercie

Czwarty pojedynek w II Lidze Śląskiej seniorzy Talent Sferawent Cieszyn rozegrali 8 marca 2020 r. w Zawierciu z Aluron Virtu CMC Zawiercie II. W pierwszym secie oddali inicjatywę gospodarzom i przy wielu błędach własnych przegrali tę partię do 17. Następne trzy sety to już bardzo dobra gra ekipy Talent Sferawent Cieszyn, wiele emocjonujących wymian i w efekcie wygrana za trzy punkty. Pod nieobecność trenera Włodzimierza Madeja drużynę poprowadził występując również w roli rozgrywającego Michał Zając. Zwycięstwo umocniło cieszyński zespół na drugim miejscu w tabeli, a przed nami równie ważny mecz już w nabliższą sobotę (14.03.2020 r.) na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem III.

Zawodnikom gratulujemy bardzo dobrego występu i cieszymy się z coraz lepszej z meczu na mecz jakości gry!

Aluron Virtu CMC Zawiercie II – Talent Sferawent Cieszyn 1:3 (25:17, 17:25, 23:25, 20:25)

Talent Sferawent Cieszyn wystąpił w składzie: Szymon Białek, Kamil Cieloszyk, Mateusz Czyż (k),Arkadiusz Droździk, Piotr Głuszek, Maciej Michalik, Tomasz Raszka, Kacper Urbańczyk, Kamil Wojtyła i Michał Zając.