Smutny weekend siatkarek
20.10.2020
Żory, Bielsko-Biała

17 października seniorki VC Victorii MOSiR Cieszyn mierzyły się na wyjeździe z MUKS Sari Żory. Mecz rozgrywany był w ramach rozgrywek I Ligi Śląska Kobiet i niestety nie był to mecz, który nasze dziewczyny będą mile wspominać. Przewaga gospodyń była widoczna w każdym secie i mimo dzielnej postawy naszym zawodniczkom nie udało się wygrać ani jednego seta.

MUKS Sari Żory - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:15, 25:20, 25:20)

Natomiast nasze juniorki, 19 października pojechały do Bielska-Białej na mecz z BKS STAL w ramach rozgrywek Śląskiej Ligi Juniorek. Dziewczyny walczyły dzielnie, ale to nie wystarczyło. Pierwszy set przegrały po walce na przewagi, to samo powtórzyło sie w trzeciej partii. Niestety juniorkom także nie udało się wygrać ani jednego seta.

BKS STAL Bielsko-Biała II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (28:26, 25:20, 29:27)

AKTUALNE TABELE LIGOWE

Juniorki kolejny mecz rozegrają 29 października o godz. 17:00 na sali sportowej przy Al. J. Łyska 21 w Cieszynie. Ich rywalkami będzie drużyna GS UKS Krzanowice. Seniorki z kolei 7 listopada o godz. 18:00 równiez na własnym parkiecie podejmować będą MKS ZORZA Wodzisław Śląski.