Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

UKS Cieszyn Winter Cup - Orlik!
11.01.2021
Miejsce wydarzenia:
Hala sportowa przy SP7 w Cieszynie
Główne zdjęcie aktualności

9 stycznia 2021 roku na hali SP 7 rozegrany został turniej w kategorii Orlik. W turnieju wzięły udział drużyny:

BTS Rekord, K.S. Płomień Połomia, KP Beskid Skoczów, LKS Tempo Puńców, LKS Zamek Grodziec oraz nasza drużyna UKS Cieszyn.

Turniej dostarczył wielu pozytywnych emocji. W każdym meczu wszyscy zawodnicy pokazywali ogromny hart ducha. Łącznie strzelono 64 gole. Wielkie dzięki dla wszystkich ekip za przybycie i rozegranie super turnieju.


Kilka słów o naszej drużynie:

Niesamowite zaangażowanie każdego z zawodników przyniosło mnóstwo dobrego grania naszej drużyny. Od pierwszego meczu weszliśmy dobrze w turniej pokonując ekipę z Puńcowa 2:0. W kolejnym spotkaniu pokonaliśmy bardzo dobrze spisującą się ekipę z Połomii 1:0. Następne spotkanie to przekonujące zwycięstwo nad drużyną z Grodźca 8:0. Czwarte spotkanie w turnieju to rywalizacja z zawodnikami Beskidu. Po zaciętym meczu wygrywamy 3:1. Ostatni mecz w turnieju to rywalizacja naszego zespołu z drużyną Rekordu. Obie ekipy do tej pory z kompletem zwycięstw więc zapowiadało się ciekawie. Też tak było, akcja za akcję, wiele okazji bramkowych pod obiema bramkami, lecz to Rekord miał bardziej klarowne sytuacje. Znakomita postawa w bramce Igora (obroniony rzut karny) sprawiła, że chłopaki uwierzyli w swoje możliwości i grali jak równy z równym z faworytem turnieju.

Po zaciętym spotkaniu drużyny podzieliły się punktami. Remis 1:1 sprawił, że ekipa z cygańskiego lasu zajęła pierwsze miejsce mając lepszy bilans bramkowy!

Ogromne brawa dla zawodników!


Skład drużyny:

Igor Zielke, Wojtala Oliwier, Pobiegło Filip, Parchanski Kacper, Nogły Arkadiusz, Leśniak Cezary, Skakuj Michał


Klasyfikacja końcowa:


1. BTS Rekord 13 pkt.

2. UKS CIESZYN 13 pkt.

3. Beskid Skoczów 9 pkt.

4. Tempo Puńcow 4 pkt.

5. Zamek Grodziec 3 pkt.

6. Płomień Połomia 1 pkt.

 

Tekst i fot. UKS Cieszyn

Udostępnij:
menu