Upodobały sobie 5-cio setówki
21.10.2022
Dąbrowa Górnicza

To już drugie spotkanie juniorek VC Victorii MOSiR Cieszyn w tym sezonie, które zakończyło się w tie-breaku. Pierwsze zakończyło się wygraną z Jastrzębiem, tym razem pokonały drugi zespół MKS Dąbrowy Górniczej. A między tymi spotkaniami była jeszcze przegrana 0:3 z Żywcem. Cieszą wygrane naszych dziewczyn, ale wszyscy jeszcze bardziej byśmy się cieszyli, gdyby cieszynianki wygrywały swoje mecze za komplet punktów. Wierzymy, że tak będzie juz w kolejnych spotkaniach!

Po pierwszym secie przegranym 20:25, cieszynianki zagwarantowały ogromne emocje w drugiej partii, którą wygrały na przewagi 32:30! Kto wie, czy to nie był przełomowy moment tego meczu. Gdyby cieszynianki przegrały też drugą partię mogłoby im być już ciężko wrócić do tego meczu. Aczkolwiek trzecia partia nie była w wykonaniu naszej ekipy zbyt udana, więc czwarty set musiały wygrać i wygrały. W tie-breaku udało sie wypracować kilkupunktową przewagę i dowieźć ją do końca spotkania. Brawo za walkę dziewczyny!

MKS II Dąbrowa Górnicza - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:3 (25:20, 30:32, 25:12, 23:25, 12:15)