Weekendowe mecze młodzików
04.10.2017
Istebna, Cieszyn

1 października swoje mecze rozegrały obie drużyny młodzików CKS Piast Cieszyn. Pierwsza drużyna młodzików podejmowała na wyjeździe w meczu szóstej kolejki III ligi okregowej młodzików drużynę UKS Istebna. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem cieszynian 9:1. Komentarz trenera Wachtarczyka: "Pierwsza połowa którą wygraliśmy 2:1 w naszym wykonaniu była bardzo słaba, popełnialiśmy mnóstwo błędów w ustawieniu. Na drugą część gry wyszliśmy już bardziej skoncentrowani, co od razu przełożyło się na lepszą grę i tą część meczu wygrywamy 7:0".

Z kolei w meczu szóstej kolejki IV ligi młodzików drużyna CKS Piast Cieszyn podejmowała u siebie RKS Chybie, któremu uległa 2:3. Obie bramki dla drużny CKS zdobył Łukasz Fornal. Opinia trenera: ''Pierwsza połowa to zdecydowanie słaba gra z naszej strony, podczas której przeciwnik wbija nam trzy bramki. W drugiej odsłonie role się odwracają, lecz brakuje szczęścia i czasu by odrobić w pełni straty.''