Włodowice pokonane
12.10.2021
Włodowice

8 października cieszyńscy siatkarze udali się do Włodowic na mecz II rundy I Ligi Mężczyzn. Rozpoczęli od wygranego seta do 15, potem w drugim secie lepsi byli gospodarze wygrywając do 17. W trzecim secie ponownie lepsi okazali się nasi zawodnicy, a czwarty set padł łupem gospodarzy. Konia z rzędem temu kto po tych czterech setach byłby w stanie przewidzieć która drużyna będzie lepsza w tie-breaku. Na szczęście nasi zawodnicy dobrze wiedzieli co musieli zrobić i to zrobili. Pewnie wygrali piątego seta 15:7 i cały mecz 3:2. Tym samym odnieśli drugie zwycięstwo ligowe!

W piątek 15 października o godz. 19:00 nasi siatkarze podejmą na własnym terenie drużynę Akademii Talentów Jastrzębski Węgiel. Zapraszamy na trybuny!

LKS Olimpia Włodowice - Talent Sferawent Cieszyn 2:3 (15:25, 25:17, 17:25, 25:22, 7:15)