Cieszyński portal sportowy - strona główna

Wygrana laskarzy KS Cieszyn
05.10.2020
Tarnowskie Góry

3 października odbył się mecz hokeja na trawie pomiędzy KS Cieszyn a UKS Plejada Nysa, który został rozegrany w Tarnowskich Górach. Od samego początku układał się on dla cieszyniaków zgodnie z założeniami przedmeczowymi. Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana. Mimo tego, że cieszyniacy byli głównie na połowie przeciwnika, dopiero w drugiej części spotkanie otworzył Michał Buzek, a dwie minuty później bramkę strzelił Jakub Kamiński. W trzeciej kwarcie Jakub Kamiński, Filip Wilczęga i Jan Kochel dołożyli po jednej bramce. W ostatniej części trafienia zaliczyli ponownie Jan Kochel i Jakub Kamiński i mecz zakończył sie wygraną naszych laskarzy 7:0.

Pomimo przewagi KS Cieszyn na boisku wiele z tych bramek nie wpadłoby, gdyby nie współpraca zespołu w tworzeniu akcji. Wszyscy walczyli o każdy kawałek boiska. Ogromny szacunek należy się też dla bramkarza w drużynie z Nysy, ponieważ wyłapał naprawdę mnóstwo piłek..Dziękujemy Plejadzie Nysa za walkę do samego końca i całemu sztabowi szkoleniowemu, bowiem wiele osób jest zaangażowanych w to, aby nasi zawodnicy wiedzieli jak grać.