Cieszyński portal sportowy - strona główna

Wygrana z Dębowcem, porażka z Zebrzydowicami
17.10.2017
Boiska piłkarskie "Pod Wałką", Zebrzydowice

15 października w meczu ósmej kolejki III ligi młodzikow drużyna CKS Piast przegrała na wyjeździe ze Spójnią Zebrzydowice 1:3.
"Wydawałoby się, że mecz mamy pod kontrolą. Prowadziliśmy grę stwarzając sobie okazje bramkowe, ale w pewnych momentach zabrakło nam koncentracji i po prostych błędach tracimy bramki. Rywal zagrał dziś bardzo nisko, nastawiając się na gre z kontry, co jak się okazało było dla nas dużym problemem i nad atakiem pozycyjnym musimy sporo pracować" - podsumował trener Jacek Wachtarczyk.

Z kolei w meczu ósmej kolejki IV ligi młodzików drużyna CKS Piast II Cieszyn pewnie wygrała 6:0 z drużyną z Dębowca. Bramki dla cieszyńskiej drużyny zdobyli: 1 – Kamil Jakóbiec 3 – Kajetan Klimosz 1 – Jakub Tomiczek 1 – Beniamin Dąbek.
''Od początku spotkania na boisku panowała tylko jedna drużyna, którą był CKS, o ile w pierwszej odsłonie przyjezdni dzielnie się bronili tracąc bramkę w końcowych minutach, to po przerwie próba odrabiania strat zakończyła się dla nich szybko utratą kolejnych goli. Cieszy postawa naszych chłopaków, którzy od początku do końca spotkania dali z siebie wszystko co najlepsze, a przy tym cieszyli się grą” - podsumowanie trenera.