Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Wyniki UKS Cieszyn
13.10.2021
Miejsce wydarzenia:
Cieszyn, Ustroń, Kaczyce
Główne zdjęcie aktualności
W poniedziałek 4.10.2021 drużyna orlików UKS Cieszyn rozegrała mecz ligowy z ekipą Olza Pogwizdów. Obie drużyny stwarzały wiele sytuacji strzeleckich, lecz w w tym dniu skuteczniejsza była drużyna gości, która zanotowała trzy trafienia więcej. W środę 6.10.2021 drużyna żaków UKS Cieszyn zmierzyła się na wyjeździe z drużyną GKS Kaczyce. Mimo niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych (padający deszcz) obie ekipy zagrały bardzo ambitnie walcząc o każdą piłkę. W przeciwieństwie do drużyny orlików to nasza ekipa zanotowała trzy trafienia więcej w tym spotkaniu.
 
W sobotę drużyna 9.10.2021 młodzików rozegrała mecz ligowy w Ustroniu z liderem rozgrywek. Od początku podeszliśmy z ogromnym zaangażowaniem do tego spotkania. Bardzo dobra gra całej drużyny w grze defensywnej sprawiła duże problemy ekipie Kuźni na tworzenie klarownych sytuacji co sprawiło że do przerwy wynik brzmiał 0:0 W drugiej części spotkania w zasadzie jeden indywidualny błąd sprawił, że zawodnik gospodarzy został sfaulowany przed linią pola karnego lecz arbiter tego spotkania uznał, że było to w polu karnym i wskazał na "wapno". Niestety strzał zawodnika drużyny gospodarzy był zbyt mocny i po rękach naszego bramkarza wpadł do bramki. Chwilę później mieliśmy swoją okazję na zdobycie bramki wyrównującej lecz bardzo dobry strzał z rzutu wolnego Maksa w doskonałym stylu sparował na rzut rożny bramkarz ekipy gospodarzy. Pod koniec spotkania na strzał z okolicy 20 metra zdecydował się zawodnik gospodarzy i niestety dla nas trafił w same okno naszej bramki, tym samym pieczętując zwycięstwo drużyny Kuźni w tym spotkaniu.
Mimo porażki wszyscy zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Ogromna walka i zaangażowanie każdego z nich zasługuje na wielkie uznanie.
 
Kuźnia Ustroń - UKS Cieszyn 2:0 (0:0)
 
W dniu 11.10.2021 drużyna orlików rozegrała mecz ligowy w Kaczycach. Był to bardzo wyrównany bój w którym obie ekipy pokazały bardzo dobry futbol. W ostatecznym rozrachunku to nasza ekipa była lepsza o dwa trafienia.
 
Skład drużyny:
Walczak Gucio, Skakuj Michał, Kozieł Kuba, Wichert Alan, Stuchlik Mati, Podgórski Oliwier, Jurić Igor, Śliwka Kacper
 
Zadanie współfinansowane ze środków miasta Cieszyn.
 
 
Tekst i fot. UKS Cieszyn
Udostępnij:
menu