Cieszyński portal sportowy - strona główna

wydarzenia

Bieg parkrun
09:00 - 11:00
Miejsce wydarzenia:
Basen SP nr 4
Sprawdź, jak dojechać
Główne zdjęcie aktualności

Po 15 miesiącach przerwy z powodu epidemii Covid 19 od marca 2020 do maja 2021, wznowiliśmy sobotnie biegi parkrun w Cieszynie  w czerwcu 2021 i zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, by biegać truchtać lub maszerować na 5 kilometrowej trasie. 

Spotkanie uczestników oraz start odbywają się w tym samym miejscu co dawniej, na alei Łyska. Wiosną zeszłego roku zostało tam zbudowane przez władze miasta Cieszyna przejście dla pieszych, abyśmy mogli bezpiecznie poruszać się pomiędzy stadionem i miejscem startu. Trasa tymczasowo składa się z 2 pętli po 2,5 kilometra w całości po polskiej stronie rzeki Olzy. 
 
Zapraszam serdecznie w każdą sobotę o 9:00 startujemy, ale warto przyjść kilka minut wcześniej. Wystarczy jednorazowo się zarejestrować na stronie parkrun.pl/rejestracja i przynieść wudrukowany kod uczestnika w dniu biegu.
 
Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do aktywnego spędzania czasu, Poza możliwością biegania, truchtania lub maszerowania wspólnie na naszej trasie, można też spełniać się w roli wolontariusza.
 
Krzysztof Szubarski
Koordynator parkrun Cieszyn
Udostępnij:
menu