Cieszyński portal sportowy - strona główna

kluby sportowe

Cieszyński Klub Sportowy "PIAST"

O KLUBIE:

Celem Cieszyńskiego Klubu Sportowego PIAST jest promowanie zdrowego trybu życia poprzez treningi piłkarskie oraz mecze na wielu szczeblach ligowych PZPN. Dzięki staraniom działaczy i trenerów grupy młodzieżowe objęte zostały certyfikacją PZPN na poziomie brązowej gwiazdy przez co na bieżąco monitorowana jest organizacja treningów, warunków w jakich prowadzone jest szkolenie dzieci i młodzieży oraz kadra trenerska.
Poziom piłkarski oraz poziom zarządzania klubem pozwolił na podpisanie w 2021 roku umowy partnerskiej z czołowym klubem Ekstraklasy Górnikiem Zabrze.

SKŁAD ZARZĄDU:

Ireneusz Jeleń - Prezes Zarządu

Wojciech Piszczek - Wiceprezes Zarządu

Dariusz Salachna - Sekretarz Zarządu

Tomasz Nowak - Członek Zarządu

Arkadiusz Wrzesiński - Członek Zarządu

 

KADRA TRENERSKA:

Arkadiusz Wrzesiński - Koordynator

 

Dawid Ciok

Bartosz Piksa

Daniel Flejszman

Michał Gawlas

Marcin Misztal

Karol Wąchała

Mateusz Lizak

Łukasz Golec

 

OSIĄGNIĘCIA DRUŻYNOWE:

Sezon 2022/2023

  • Seniorzy - Klasa Okręgowa "Żywiec-Skoczów Grupa 6 - 6 miejsce
  • Juniorzy - II Liga Wojewódzka A1 grupa płd. - 6 miejsce
  • Trampkarz - III Liga Okręgowa C1 Trampkarz Wiosna'23 - 1 miejsce
  • Trampkarz - 24-godzinny Piłkarski Turniej Niepodległości w Zabrzu - 1 miejsce
  • Młodzik - III Liga Okręgowa D1 Młodzik Wiosna'23 - 2 miejsce
  • Młodzik - IV Liga Okręgowa D1 Młodzik Wiosna'23 - 1 miejsce
  • Rocznik 2013 - 24-godzinny Piłkarski Turniej Niepodległości w Zabrzu - 1 miejsce
  • Rocznik 2012 - Awans do II Ligi Wojewódzkiej Młodzika młodszego
  • Rocznik 2011 - 24-godzinny Piłkarski Turniej Niepodległości w Zabrzu - 4 miejsce

Sezon 2021/2022

  • Skoczów: Klasa okręgowa "ZINA Skoczów-Żywiec" grupa 6 - 7 miejsce
  • II Liga Wojewódzka Junior A1 grupa płd. - 7 miejsce
  • Skoczów: Jesień 2021 - III Liga Wojewódzka Trampkarzy - 1 miejsce (awans); Wiosna 2022 - II Liga Wojewódzka Trampakrzy - 8 miejsce
  • Skoczów: III Liga Okręgowa D1 Młodzik "Wiosna 22" - 3 miejsce
  • Skoczów: IV Liga Okręgowa D1 Młodzik "Wiosna 22" - 1 miejsce
  • Skoczów: E1 Orlik gr. 1 - 4 miejsce
  • Skoczów: E1 Orlik gr. 3 - 1 miejsce
  • W rozgrywkach występowały też dwie drużyny w kategorii żak (nie prowadzi się tabel)

Sezon 2020/2021

  • Skoczów: Klasa A - 1 miejsce (awans do Ligi Okręgowej)
  • Skoczów: III Liga Okręgowa A1 Junior - 1 miejsce (awans do II Ligi Okręgowej)
  • Skoczów: III Liga Okręgowa C1 Trampkarz grupa 2 - 1 miejsce
  • Skoczów: III Liga Okręgowa D1 Młodzik "Wiosna 21" - 3 miejsce
  • Skoczów: IV Liga Okręgowa D1 Młodzik "Wiosna 21" - 3 miejsce
  • Skoczów: E1 Orlik grupa 1 - 6 miejsce
  • Skoczów: E1 Orlik grupa 3 - 2 miejsce
  • Skoczów: F1 Żaki grupa 1 - 5 miejsce
  • Skoczów: F1 Żaki grupa 2 - 2 miejsce
  • CKS PIAST CUP Rocznik 2008/2009 Młodzik - 2 i 5 miejsce

Sezon 2019/2020

  • Skoczów: Klasa B - 1 miejsce
  • Skoczów: IV Liga Okręgowa A1 Junior - 1 miejsce
  • Rybnik: III Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy "WLJM 2003 Rybnik" Grupa 3 - 5 miejsce
  • Rybnik: III Liga Wojewódzka C2 Trampkarz "WLTM 2006 Rybnik" Grupa 3 - 5 miejsce
  • Skoczów: III Liga Okręgowa D1 Młodzik - 5 miejsce
  • Skoczów: IV Liga Okręgowa D1 Młodzik - 5 miejsce
  • Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - 5 miejsce
  • Skoczów: E1 Orlik Grupa 3 - 3 miejsce
  • Skoczów: F1 Żak Grupa 2 - 5 miejsce

 

Sezon 2018/2019

  • Skoczów: Żak F1 Grupa 2 - 6 miejsce
  • Skoczów: Orlik E1 Grupa 1 - 1 miejsce
  • Skoczów: Orlik E1 Grupa 3 - 4 miejsce
  • Skoczów: III liga okręgowa D1 Młodzik runda wiosenna - 3 miejsce
  • Skoczów: IV Liga Okręgowa D1 Młodzik runda wiosenna - 4 miejsce
  • Skoczów: III Liga Okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 runda wiosenna - 1 miejsce
  • Żywiec: III Liga Okręgowa B1 Junior Młodszy - 2 miejsce
  • II Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płd.- 8 miejsce

 

Sezon 2017/2018

  • Trampkarz - 1 miejsce w 3 Lidze Śląska
  • Młodzik - 1 miejsce w 3 Lidze Śląska
  • Młodzik II - 3 miejsce w 3 Lidze Śląska
  • Orlik - 1 miejsce w 3 Lidze Śląska
  • wielu zawodników zostało powołanych do kadry śląska U10, U11, U12, U13

 

DRUŻYNY:

Piłkarski Start

Celem szkółki piłkarskiej jest zachęcenie najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) do aktywności fizycznej poprzez zabawy ruchowe z elementami piłki nożnej. Przedszkolaki podzielone są na dwie grupy „Elfy” i „Skrzaty” – w zależności od wieku oraz umiejętności psychoruchowych. Zajęcia prowadzą wspaniali trenerzy Marcin Misztal i Bartosz Piksa którzy zapewniają dzieciom doskonałe warunki prawidłowego rozwoju połączonego ze świetną zabawą.

Kontakt: Arkadiusz Wrzesiński tel. 509 420 149

 

Żak młodszy (rocznik 2016)

Trenerzy: Michał Gawlas i Mateusz Lizak
Kontakt: tel. 517 832 702

 

Żak starszy (rocznik 2015)

Trenerzy: Łukasz Golec i Bartosz Piksa
Kontakt: tel. 605 474 693

 

Orlik młodszy (rocznik 2014)

Trener: Karol Wąchała i Dawid Ciok
Kontakt: tel. 507 237 335

 

Orlik starszy (rocznik 2013)

Trener: Mateusz Lizak i Michał Gawlas
Kontakt: tel. 669 312 029

 

Młodzik młodszy (roczniki 2012)

Trenerzy: Dawid Ciok
Kontakt: tel. 539 906 520

 

Młodzik starszy (roczniki 2011)

Trenerzy: Dawid Ciok i Arkadiusz Wrzesiński
Kontakt: tel. 539 906 520

 

Trampkarz (roczniki 2007/2008)

Trener: Dawid Ciok i Arkadiusz Wrzesiński
Kontakt: tel. 539 906 520

 

Junior (roczniki 2003/2006)

Trener: Daniel Flejszman
Kontakt: tel. 721 329 160

 

Senior

Trener: Kamil Sornat
Rozgrywki: Liga Okręgowa

 

INFORMACJE O TRENINGACH:

Wszelkie informacje można znaleźć pod linkiem: https://ckspiast.pl/rodzice/

 

menu