Cieszyński portal sportowy - strona główna

kluby sportowe

Klub Sportowy "MARIOSPORT"

O KLUBIE:

Szkoła pływania MarioSport specjalizuje się w szkoleniu z zakresu nauki i doskonalenia pływania na każdym etapie nauczania, czyli dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych  osób w każdym wieku, począwszy od dzieci, młodzieży po osoby dorosłe. Klub prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne, a także dysponuje wszelakiego rodzaju sprzętem pływackim wykorzystywanym zarówno we wstępnym etapie nauczania jak i przy opanowywaniu sportowych odmian technik pływackich.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się w niewielkich grupach 2 razy w tygodniu, co daje optymalny efekt szkolenia. Dzieci w grupach dobierane są pod kątem umiejętności oraz możliwości wysiłkowych. Dzięki tym zajęciom dzieci rozwijają pozytywne cechy charakteru m. in. wytrwałość, dokładność, odpowiedzialność, otwartość na doświadczenia, a także uczą się nawzajem sobie pomagać, wspierać w grupie, dopingować, motywować do większego zaangażowania i wysiłku, ale także pocieszać, uspokajać. Każdy uczestnik szkoły pływania ma możliwość odrabiania zaległych zajęć. System ten pozwala na nadrabianie straconych lekcji, spowodowanych nieobecnością, co z kolei uczy systematyczności i konsekwencji w pracy. 

Oferta klubu Mariosport jest jedyną, która łączy prowadzenie zajęć z pływania i współpracę z dietetykiem, który będzie prowadził spotkania z dziećmi i ich rodzicami na temat zdrowego odżywiania. To pilna potrzeba naszych czasów. Niestety, coraz więcej dzieci w Polsce ma problemy z otyłością i nadwagą. Optymalna dieta powinna zapewnić dziecku prawidłowy wzrost, dobre zdrowie i samopoczucie oraz zmniejszenie ryzyka wystąpienia chorób wieku dorosłego. Jeśli rozpoczniemy profilaktykę stosunkowo wcześnie zarówno my, jak i nasze dzieci będziemy w stanie uchronić się przed cukrzycą i chorobami serca. Zachęcamy więc do podjęcia decyzji o włączeniu regularnych zajęć ruchowych już teraz. Kadra klubu jest do Państwa dyspozycji, ciągle się dokształca, aby jeszcze lepiej i atrakcyjniej uczyć Was i Wasze pociechy.

 

ZARZĄD KLUBU:

Mariusz Siemasz - Prezes Zarządu

Janusz Siemasz - Wiceprezes Zarządu

Żaneta Szafarczyk - Skarbnik

Jerzy Żabiński - Członek Zarządu

 

KADRA TRENERSKA:

Adrian Tomica - instruktor pływania

Mariusz Siemasz - trener II klasy

 

OSIĄGNIĘCIA:

Andrzejewska Helena, Chwastek WojciechCymerys Kamila, Czyż Marlena, Fałat Nadia, Foshini FlavioGałka Zofia, Gancarz Filip, Gancarz Karol, Hałgas MateuszHladun Andrii, Iwańska Kinga, Jurić AntoniJurić BorysKabiesz MajaKaczmarek Julia, Kałuża JowitaKałuża Oliwia, Kiełbasa Wiktoria, Kiernicka LilianaKnopik Paulina, Kopiec SzymonKozłowski Antoni, Kropka Jan, Krupa ZofiaKrzok Patrycja, Kubala PaulinaKubala WeronikaKukuczka PawełKustra Julita, Kuśnierz Vanessa, Legierska NataliaLoter Liliana, Machalica HannaMacura Mateusz, Mucha TobiaszMusioł JustynaOlszak AgataPiecha Kacper, Pinkas JakubPłoskonka Natalia, Polok Bartłomiej, Posturzyński OlivierProchaska TomaszRasińska Iga, Rasińska Łucja, Raszka Tymon, Rączka AntoniStaroń NataliaSulich Iga, Szeremeta Aleksander, Szeremeta Tymoteusz, Talik BlankaTambor ZofiaTomica Iga, Tomiczek Joanna, Tulec Tymoteusz, Ulicki IgnacyWałach Maja, Wałach Zuzanna, Wantulok AleksandraWawrzyczek AgataWięcek Marta, Więcek MartynaWięcek Zuzanna, Wierzbicka AmeliaWisełka Magdalena, Wiszniewska AdaWorach SarahWowra Anna, Zdunek FilipZyzańska Magdalena, Żebrowska Hanna

 

 

 

 

 

 

 

menu