Kolejna wygrana seniorów
30.04.2024
Boiska piłkarskie "Pod Wałką"

W ramach 20 kolejki klasy okręgowej "Skoczów-Żywiec" drużyna CKS PIAST "Pod Wałką" zmierzyła się LKS Goleszów. Nasza drużyna dopisała kolejne zwycięstwo i cały czas utrzymuje się na 2 miejscu w tabeli.

Komentarz Trenera Kamila Sornata (źródło ox.pl): Pierwsza część spotkania była chyba naszą najgorszą w tej rundzie. Sądzę, że mentalnie nie dojechaliśmy. Takie mecze są ciężkie, bo nie dość, że było to starcie derbowe, to dwa drużyna z ostatniego miejsca. W przerwie musieliśmy powiedzieć sobie kilka mocniejszych słów, bo przespaliśmy pierwsze 45 minut. Druga połowa była już znacznie lepsza w naszym wykonaniu, choć znowu zawiodła nas troszkę skuteczność, bo wynik mógł być znacznie wyższy.

Zapraszamy na kolejny mecz, który odbędzie się w środę 1 maja o godzinie 16:00 w Istebnej, gdzie zmierzymy się z tamtejszym Góralem Istebna.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Miasta Cieszyn.