Pokaz siły beniaminków
30.08.2021
Stadion Miejski
Sprawdź, jak dojechać

28 września 2021 roku o godz. 17:00 na stadionie miejskim w Cieszynie rozpoczęło się starcie beniaminków klasy okręgowej (Skoczów-Żywiec). CKS PIAST podejmował LKS Leśna. Patrząc na tabele można było się spodziewać łatwej przeprawy dla cieszyńskich piłkarzy, wszak Leśna okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Jednak ktoś kto zna się na piłce wie, że często takie myslenie bywa mylne. Mimo wszystko w 10 minucie na twarzach kibiców można było zauważyć zaskoczenie, gdy Mateusz Sroka dał prowadzenie gościom. W 24 do wyrównania doprowadził kapitan cieszyńskiej ekipy Ireneusz Jeleń. Nasz zespół poszedł za ciosem i w 40 minucie Tomasz Szyper dał prowadzenie cieszyńskiej drużynie. Jednak zespół z Leśnej pokazał charakter i umiejętności. W doliczonym czasie pierwszej odsłony meczu wspaniałym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Radosław Widuch. Do przerwy 2:2. Po przerwie nie padło już tyle goli, a kibice zgromadzeni na trybunach oglądali bardzo wyrównane widowisko. To co najważniejsze wydarzyło się w doliczonym czasie gry. Jakub Węglorz strzelił bramkę dającą kolejne 3 punkty dla zawodników z Cieszyna! To czwarte kolejne zwycięstwo CKS-u!

A już 1 września o godz. 17:00 nasza drużyna zmierzy się na wyjeźzie w meczu 2 rundy Pucharu Polski. Przeciwnikiem drużyny Ireneusza Jelenia będzie LKS Tempo Puńców.