Przegrana w Strumieniu
21.10.2024
Strumień

W ramach 11 kolejki klasy okręgowej "Żywiec-Skoczów" drużyna CKS PIAST na wyjeździe zmierzyła się z Wisłą Strumień. Straciliśmy bramki w najbardziej newralgicznych momentach - w pierwszej połowie "do szatni", a tuż po rozpoczęciu drugiej połowy strzałem z dystansu podwyższyli prowadzenie gospodarze. My natomiast nie potrafiliśmy w ostatniej tercji boiska zakończyć akcji strzałami. Ponosimy porażkę 0:2.

Skład: Kudrys – Grzybek, Da. Plinta, Bulawa (68' Do. Plinta), Skakuj, Malinowski, Chamot, Broda, Parchański (60' Molasy), Kaczmarczyk, Jeleń (46' Jakóbiec)

Komentarz Trenera Sławomira Macheja (dla sportowebeskidy.pl): Szkoda, że mieliśmy swój udział przy bramkach rywala. Jak się okazało, popełniliśmy błędy w najbardziej newralgicznych momentach meczu.

W weekend 26.10.24 r. o godzinie 15:00 zagramy na wyjeździe z Borami Pietrzykowice. Zapraszamy już teraz wszystkich kibiców na mecz!

Zadanie współfinansowane jest ze środków Miasta Cieszyn.