16.06.2021
Cieszyn, Pogórze

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem rozgrywek dzieci i młodzieży CKS Piast w tygodniu 7-13.06.2021 r.

PONIEDZIAŁEK 7.06.2021

W poniedziałek 7.06.21r. odbyło się jedno spotkanie naszych drużyn młodzieżowych. Orlik młodszy "Pod Wałką" podejmował GKS Kaczyce. Grupa w świetnym stylu zakończyła rozgrywki ligowe wygrywając z GKSem Kaczyce 14-1. Orliki młodsze kończą tym samym rundę rewanżową z kompletem zwycięstw, co daje im drugie miejsce w rozgrywkach ligowych na koniec sezonu.

Skoczów: E1 Orlik Grupa 3
CKS Piast II 14:1 (6:1) GKS Kaczyce
Skład: Antonina Żur, Patryk Zarzycki, Daniel Jocz, Jakub Stanek, Damian Sobel, Oskar Pustówka, Alexander Kavouras, Nikodem Gabzdyl, Ksawery Warzybok, Jakub Sikora, Milan Cytarzyński, Kacper Sędzik
Trener: Piwko Tomasz

ŚRODA 9.06.2021

W dniu 9.06.21r. orlik starszy w Gumnach zmierzył się z wiceliderem rozgrywek UKS Cieszyn. Mecz od samego początku był toczony w wysokim tempie, nasza drużyna nie ustępowała rywalowi ani na krok. Dużo walki z naszej strony, zaangażowania i serca na boisku. Przede wszystkim graliśmy odważną piłkę, stwarzając dużo sytuacji strzeleckich. Jako pierwsi wyszliśmy na prowadzenie, jednak tuż przed przerwą rywal po rzucie wolnym oraz po kontrze prowadził jednym golem. Tuż po przerwie ruszyliśmy do ataku zdobywając bardzo szybko bramkę, ale gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Nie załamało to naszej drużyny, która po niecałej minucie doprowadziła do remisu i kilka minut minut później zdobyła zwycięskiego gola. Ostatecznie po bardzo dobrym spotkaniu wygrywamy z UKS-em 4:3.

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1
UKS Cieszyn 3:4 (2:1) CKS Piast
Gole: Zarzycki - 3, Rudziński jeden
Skład: Kępińska - Wisełka, Tomiczek - Mikrut, Zarzycki, Rudziński - Gawęda oraz Gałuszka, Ślęczka
Trener: Ciok Dawid

W środę odbyły się również dwa ligowe spotkania drużyn żaka. W grupie pierwszej zmierzyliśmy się z LKS Pogórze, a w drugiej z Wisłą Strumień. Pierwszy mecz zakończył się naszą wygraną 4:3, natomiast drugi porażką 3:5. Tym samym nasi najmłodsi "ligowcy" zakończyli zmagania w żaku zajmując w grupach 2 i 5 miejsce.

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 1
LKS Pogórze 3:4 CKS Piast
Skład: Kołodziej, Kobiela, Habarta, Widzykiewicz, Wakuła, Nowak, Tomica
Trenerzy: Flejszman Daniel, Piksa Bartosz

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 2
CKS Piast II 3:5 LKS Wisła Strumień
Skład: Adam Purszke, Borys Węglorz, Antoni Łagowski, Łukasz Fita, Emil Lipowski, Jakub Parchański, Mateusz Zielke, Maciej Ożga

NIEDZIELA 13.06.2021

W niedzielę 13.06.21r. odbyło się tylko jedno spotkanie naszej drużyny młodzieżowej. Młodzik w ramach ostatniej kolejki podejmował "Pod Wałką" zespół z Chybia. Mecz ten zakończył się naszą wygraną 13:0. Ostatecznie druga drużyna zajęła 3 miejsce w IV lidze młodzika Podokręgu Skoczów.

Skoczów: IV liga okręgowa D1 Młodzik
CKS Piast II 13:0 (7:0) RKS Cukrownik Chybie
Gole: Kuchejda - 3, Guzik - 3, Huta - 2, Kryska, Kudlek, Majka, Gross, Radzik po jednej
Skład: Kępińska – Fita, Huta, Chłodek – Kuchejda, Radzik, Waniński, Kryska – Guzik oraz Kudlek, Gross, Majka.
Trenerzy: Piwko Tomasz, Ciok Dawid