3 punkty zostały w Cieszynie
11.10.2021
Stadion Miejski

Do meczu z Wisłą Strumień, seniorzy CKS PIAST przystępowali po dwóch porażkach z rzędu w klasie okręgowej. 9 października cieszyniacy przed własną publicznością wrócili do wygrywania, choć do przerwy prowadzili tylko 1:0 i to po golu samobójczym rywali. Po przerwie też nie zaczęło się najlepiej dla naszych zawodników, ponieważ w 60 minucie do wyrównania doprowadzili goście. Potem od 67 do 78 minuty CKS PIAST strzelił pięć goli (Ireneusz Jeleń oraz Jakub Jeleń strzelili po dwie bramki, a jedną dorzucił Tomasz Szyper) i ostatecznie zwyciężył w meczu 6:1. Cieszyńska drużyna wciąż jest liderem z punktem przewagi nad LKS Tempo Puńców.

CKS PIAST wystąpił w składzie: 1. Damian Ferfecki (GK), 5. Patryk Skakuj, 25. Łukasz Światłoch, 3. Paweł Seremak, 17. Alan Szurman, 20. Kamil Sikora, 16. Grzegorz Niemczyk, 6. Michał Volkmer, 9. Tomasz Szyper, 10. Ireneusz Jeleń (C), 11. Jakub Jeleń. Rezerwowi: 12. Szymon Wawrzyczek (GK), 22. Filip Wałga, 15. Michał Górniak, 8. Patryk Fatalski, 21. Wojciech Wilczek, 26. Marek Piwko.